Kolińskiego - Centrum Medyczno Rehabilitacyjne
Umów się online na wizytę lub zadzwoń Umów wizytę +48 881 676 666

O nas

Kim jesteśmy?
Centrum Medyczne Kolińskiego to wyspecjalizowania przychodnia, która świadczy opiekę:
  • lekarską,
  • terapeutyczną,
  • rehabilitacyjną.
Oferta skierowana jest zwłaszcza do mieszkańców Łodzi oraz okolic, dla których zdrowie własne i rodziny jest najcenniejsze. Kadrę Centrum Medycznego Kolińskiego stanowią specjaliści z doświadczeniem w pracy klinicznej, stale podnoszący swoje kwalifikacje i na co dzień pracujący w renomowanych ośrodkach medycznych.
 
W naszym Centrum oferujemy Państwu profesjonalną opiekę fizjoterapeutyczną dla dorosłych oraz kobiet w ciąży (fizjoterapia uroginekologiczna).
Specjaliści w Centrum Medycznym Kolińskiego
Centrum Medyczne Kolińskiego to dostęp do usług medycznych oraz konsultacji kilkunastu specjalistów: Nasze Centrum oferuje również wsparcie, konsultację i terapię przez doświadczonego psychologa , psychoterapeutę, osobom szukającym pomocy terapeutycznej. Pacjentom zmagającym się z chorobą nowotworową i towarzyszącymi zaburzeniami natury psychologicznej proponujemy wsparcie psychoonkologa.
 
Zdrowe odżywianie i prawidłowa dieta jest ważne dla zdrowia każdego, stąd oferujemy pomoc i wsparcie ze strony dietetyka klinicznego, który pomoże w trudnym procesie odchudzania lub doboru odpowiedniego sposobu odżywania dostosowanego do indywidualnych potrzeb.
 
Szeroka oferta badań
Centrum Medyczne Kolińskiego to nie tylko dostęp do specjalistów, ale również szeroka oferta badań dodatkowych i diagnostycznych. Wykonujemy m.in.:  
  • badania USG,
  • holter ciśnieniowy,
  • spirometrię,
  • badanie EKG,
  • diagnostykę bezdechu sennego (badanie poligraficzne).
Dzięki współpracy z firmami zewnętrznymi proponujemy także preferencyjne warunki wykonania dodatkowych badań laboratoryjnych i obrazowych.
Nasza misja
W Centrum Medycznym Kolińskiego stawiamy na holistyczne podejście do Pacjenta i jego problemu. Stale dbamy, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszą medycyną opartą na faktach.

Potrzebujesz konsultacji, wsparcia, diagnostyki? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś.
 
Do zobaczenia w naszym Centrum.
Zespół Centrum Medycznego Kolińskiego
Umów wizytę
Kontakt
Masz pytania, potrzebujesz pomocy?
Umów się telefonicznie
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy