Ortopeda

Ortopeda Łódź
Na co dzień pracuję w zespole zajmującym się operacyjnym i zachowawczym leczeniem schorzeń narządu ruchu. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe nieustannie pogłębiam uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. W kręgu moich szczególnych zainteresowań znajdują się leczenie urazów, choroby zwyrodnieniowej stawów oraz medycyna sportowa. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego...
Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuję się w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Internista

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Chorób Wewnętrznych odbywałem w Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Klinicznego im. N. Barlickiego w Łodzi

Torakochirurg - Chirurg klatki piersiowej

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne odbyłem w Oddziale Klinicznym Chirurgii Klatki Piersiowej i Rehabilitacji Oddechowej Szpitala im. M. Kopernika w Łodzi

Neurolog

Neurolog Łódź
Jestem absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Należę do członków Polskiego Towarzystwa Neurologicznego(PTN) oraz aktywnie uczestniczę w spotkaniach łódzkiego oddziału PTN.

Psychiatra

Psychiatra Łódź
W zawodzie lekarza pracuję 35 lat. Kilka lat po ukończeniu studiów zdałem egzamin specjalizacyjny z wynikiem celującym. W tym samym czasie zostałem oddelegowany do pracy w nowo powstałej Poradni Leczenia Uzależnień Lekowych. Jako kierownik placówki i jej jedyny lekarz zgłębiałem wiedzę w zakresie leczenia i terapii osób uzależnionych.
Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii dorosłych. Jestem absolwentem kierunku lekarskiego, Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Aktualnie odbywam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii dorosłych w SP ZOZ im. J. Babińskiego w Łodzi. Na co dzień pracuję w oddziale ogólnopsychiatrycznym żeńskim.

Fizjoterapeuta

Fizjoterapia Łódź
W pracy wykorzystuję metodę Vojty, PNF, Kinesiotaping, metodę Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, jestem również instruktorem masażu Shantala. Podczas terapii staram się jak najdokładniej wyjaśnić Rodzicom, co u ich Pociechy jest właściwe, a co wymaga poprawy.
Jestem fizjoterapeutką, psychologiem i psychoonkologiem. Moje zainteresowania zawodowe i naukowe skupiają się na fizjoterapii w ginekologii i położnictwie, fizjoterapii uroginekologicznej oraz fizjoterapii w onkologii i medycynie paliatywnej.
Fizjoterapeuta Łódź
Jestem fizjoterapeutą, absolwentem Akademii Wychowani Fizycznego w Białej Podlaskiej. Od początku mojej pracy zawodowej pasjonowała mnie terapia manualna oraz osteopatia, i to właśnie w tych kierunkach postanowiłem rozwijać się zawodowo.
Jestem magistrem fizjoterapii. Tytuł zdobyłam na Politechnice Opolskiej kończąc pięć lat studiów na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Zajmuję się terapią osób dorosłych. W swojej pracy staram się podchodzić do każdego Pacjenta indywidualnie i wykorzystuję do tego doświadczenie zdobyte podczas kursów.

Psycholog

Jestem fizjoterapeutką, psychologiem i psychoonkologiem. Moje zainteresowania zawodowe i naukowe skupiają się na fizjoterapii w ginekologii i położnictwie, fizjoterapii uroginekologicznej oraz fizjoterapii w onkologii i medycynie paliatywnej.

Dietetyk

Jestem dietetykiem klinicznym, absolwentką dietetyki na łódzkim Uniwersytecie Medycznym. Doktorat uzyskałam w Zakładzie Żywienia Klinicznego i Diagnostyki Gastroenterologicznej UM w Łodzi. W prowadzonych badania naukowych zajmowałam się skutecznością diety redukującej masę ciała u kobiet w okresie okołomenopauzalnym.