Kilka słów o nas

Jesteśmy przychodnią wielospecjalistyczną świadczącą opiekę lekarską, terapeutyczną oraz rehabilitacyjną. Naszą oferta skierowana jest do mieszkańców Łodzi i okolic, dla których zdrowie własne i rodziny to najcenniejszy skarb.

Do dyspozycji pacjentów - Was - oddajemy gabinety lekarskie, fizjoterapeutyczne oraz kameralną salę gimnastyczną wyposażoną w nowy sprzęt rehabilitacyjny i fitness do ćwiczeń grupowych i indywidualnych. Na umówioną wizytę lub zajęcia możesz poczekać w w wygodnej poczekalni, gdzie czekają na Ciebie kawa, herbata, aktualna prasa i czasopisma. Przychodnia jest również wyposażona w szatnię, gdzie możesz bezpiecznie zostawić swoje rzeczy w szafkach zamykanych na klucz.

Chciałbyś nas ocenić lub zasugerować jakieś zmiany? Podziel się tym z nami! Pozwoli nam to jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby pacjentów i podnosić jakość naszej pracy. Jeżeli w naszej ofercie nie znajdujesz zajęć, których szukasz - poinformuj nas o tym, a my zadbamy o to, aby je zorganizować!

czytaj więcej

Przychodnia na zdjęciach

Nie wybieraj w ciemno. Zobacz jak wyglądają nasze wnętrza. W naszej przychodni znajdują się gabinety lekarskie, gabinety fizjoterapeutyczne, kameralna sala gimnastyczna, szatnia oraz wygodna poczekalnia.

Zobacz wszystkie zdjęcia z tej serii

Nasza misja

Naszą ofertę kierujemy do całych rodzin oraz pojedynczych osób chcących świadomie zadbać o swoje zdrowie.

MISJA

  1. Skuteczna pomoc osobom potrzebującym opieki lekarskiej lub terapeutycznej.
  2. Tworzenie trwałej relacji z pacjentem opartej na zaufaniu i szacunku.
  3. Dbanie o dobrą reputację zawodów medycznych

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Jesteśmy świadomi ogromnej odpowiedzialności, jaką ponosimy za zdrowie pacjentów dlatego wszelkie decyzje podejmujemy mając na uwadze ich dobro. Wierzymy, że spoczywa na nas obowiązek aktywnego działania na rzecz poprawy jakości życia naszych pacjentów, ich rodzin oraz najbliższego otoczenia. Jesteśmy przekonani, że dbanie o zdrowie pojedynczych pacjentów przekłada się korzystnie na całe społeczeństwo we wszystkich przejawach jego aktywności.

WIZJA

Pragniemy być postrzegani jako przyjazne miejsce dla każdej osoby potrzebującej pomocy. Chcemy zapracować na opinię przychodni, z której pacjent jest naprawdę zadowolony - dzięki skuteczności terapii i ludziom wykonującym swoją pracę z pasją.
Dążymy do tego, aby stać się miejscem rozpoznawalnym, które na trwałe wpisze się w krajobraz Łodzi. Wierzymy, że osiągniemy ten cel dzięki naszemu zaangażowaniu w życie lokalnej społeczności, stale rozwijając zakres i jakość oferowanych świadczeń.
Dołożymy wszelkich starań aby profesjonalizm, wiedza oraz pozytywne nastawienie naszych specjalistów przełożyły się na zaufanie, jakim obdarzą nas pacjenci.