Anita Sikora - Szubert

Fizjoterapeuta uroginekologiczny

Jestem fizjoterapeutką, psychologiem i psychoonkologiem. Moje zainteresowania zawodowe i naukowe skupiają się na fizjoterapii w ginekologii i położnictwie, fizjoterapii uroginekologicznej oraz fizjoterapii w onkologii i medycynie paliatywnej.
Jestem absolwentką studiów magisterskich Wydziału Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów magisterskich Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku psychologia - specjalność psychologia zdrowia i kliniczna. Skończyłam również studia podyplomowe z zakresu Psychoonkologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Posiadam tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Od wielu lat jestem wykładowcą na kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Ukończyłam kursy: fizjoterapii w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne, diagnozowania i terapii dolegliwości bólowych lędźwiowego odcinka kręgosłupa Metodą McKenziego, metody Kinesiology Taping, masażu klasycznego i inne.
Na co dzień pracuję z kobietami w ciąży i po porodzie, pacjentkami z rozstępem mięśnia prostego brzucha, problemami i dysfunkcjami w obrębie dna miednicy, czy endometriozą oraz pacjentami z chorobami onkologicznymi.
W czym mogę pomóc
  Terapia przy rozejściu mięśnia prostego brzucha                                                            od 120 zł
   Terapia dysfunkcji dna miednicy                                                                                      od 120 zł
   Kinesiotaping                                                                                                                   od 30 zł