Paula Mazan

Dermatolog

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Na co dzień pracuję w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej WSS im. Biegańskiego w Łodzi. Jednocześnie jestem uczestniczką stacjonarnych studiów doktoranckich w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Ukończyłam Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z wynikiem bardzo dobrym. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń naszego największego narządu czyli skóry. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje i wiedzę poprzez uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych konferencjach i szkoleniach gdzie jednocześnie prezentuję wyniki mojej pracy naukowej. W ramach swojej pracy zawodowej współpracuję także z renomowanym ośrodkiem dermatologicznym przy prowadzeniu badań klinicznych i poszukiwaniu nowych rozwiązań diagnostyczno-terapeutycznych.

Oferuję swoją pomoc w diagnostyce i leczeniu zmian barwnikowych skóry, atopowym zapaleniu skóry, trądziku pospolitym i różowatym, łuszczycy, wyprysku, łojotokowym zapaleniu skóry, chorobach zakaźnych skóry jak i chorobach przenoszonych drogą płciową.

Przyjmuję jedynie pacjentów dorosłych.

Zapraszam na wizytę:

Konsultacje dermatologiczne
Wizyta diagnostyczna (pierwszorazowa) 45 min.                  120 zł.

Wizyta kontrolna (kolejna) 20 min.                                           100 zł.