Kolińskiego - Centrum Medyczno Rehabilitacyjne
Umów się telefonicznie +48 881 676 666 Napisz do nas Umów wizytę

Anna Cieślak-Skubel

Anna Cieślak-Skubel
Dodaj opinie
Anna Cieślak-Skubel
O mnie
„Stawiam pacjenta w centrum i staram się poprawić jego komfort życia i pomóc w mierzeniu się z chorobą.”
 
Doświadczenie zawodowe
Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Wojskowo-Lekarskim. Pracuję w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM w Klinice Geriatrii, gdzie jestem w trakcie specjalizacji z tej dziedziny. Pracuję również w Hospicjum Domowym w Pabianicach.
 
Lekarz geriatra – Anna Cieślak-Skubel
Zawsze wiedziałam, że chcę się zajmować medycyną, jednak na początku sądziła, że będzie to stomatologia. Ostatecznie jednak wybór padł na Wydział Wojskowo-Lekarski. Chciałam zajmować się chorobami wewnętrznymi, ale w końcu zdecydowałam się na geriatrię, bo wiem jak bardzo potrzebna jest ta dziedzina medycyny.

Geriatria jest niezwykle ważna, bo ta grupa pacjentów jest trochę pomijana w internie, a bardzo potrzebuje pomocy. Często proste decyzje lekarza wystarczą by znacznie podnieść komfort życia pacjenta. Moja praca w hospicjum również wynika z zainteresowania człowiekiem i stawia pacjenta w centrum. Mimo obciążeń psychicznych, które wynikają z codziennego kontaktu z chorobą i śmiercią, ta praca daje wielką satysfakcję. Pomoc w mierzeniu się z chorobą jest przecież niezwykle ważna.
 
Zostaw swoją opinię
Oceń lekarza
Umów wizytę
Kontakt
Masz pytania, potrzebujesz pomocy?
Umów się telefonicznie
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy