Kolińskiego - Centrum Medyczno Rehabilitacyjne
Umów się online na wizytę lub zadzwoń Umów wizytę +48 881 676 666

Milena Padysz

Milena Padysz
Dodaj opinie
lek. Milena Padysz
O mnie
Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z gastroenterologii. Ukończyłam studia na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od początku swojej praktyki jestem związana z Kliniką Gastroenterologii Uniwersytetu Medycznego, Centralnego Szpitala Klinicznego im. WAM.
Interesuje Cię inny termin wizyty? Sprawdź pozostałych specjalistów - "tutaj" lub skontaktuj się z naszą rejestracją. +48 881 676 666
Doświadczenie zawodowe
Od 2017 jestem specjalistą chorób wewnętrznych. Ukończyłam też studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i obroniłam pracę doktorską pt. ”Ocena wybranych parametrów stanu zapalnego w korelacji z obrazem klinicznym choroby Leśniowskiego-Crohna”.

Prowadzę wykłady i zajęcia kliniczne ze studentami Wydziału Wojskowo-Lekarskiego. Jestem jednym z opiekunów studenckiego koła naukowego przy Klinice Gastroenterologii.

Jestem autorką publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych. Regularnie biorę udział w konferencjach naukowych w Polsce i za granicą. Jestem też członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii.

Gastroenterolog Łódź – Milena Padysz

Czym jest gastroenterologia? To bardzo szeroka dziedzina, która dynamicznie się rozwija, co stwarza coraz to nowsze i skuteczniejsze możliwości leczenia.

Czym się zajmuję? Podczas pracy w Klinice Gastroenterologii zajmuję się rozpoznawaniem i leczeniem chorób przewodu pokarmowego, zwłaszcza:
  • nieswoistych chorób zapalnych jelit,
  • choroby uchyłkowej jelita grubego,
  • zaburzeń czynnościowych jelit,
  • chorób przełyku, żołądka, pęcherzyka żółciowego i trzustki.
Moje zainteresowania zawodowe rozwijam szczególnie w zakresie nieswoistych zapaleń jelit (choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego).
 
Cennik
Zostaw swoją opinię
Oceń lekarza
Umów wizytę
Kontakt
Masz pytania, potrzebujesz pomocy?
Umów się telefonicznie
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy