Kolińskiego - Centrum Medyczno Rehabilitacyjne
Umów się online na wizytę lub zadzwoń Umów wizytę +48 881 676 666

Przemysław Karpiński

Przemysław Karpiński
Dodaj opinie
Przemysław Karpiński
O mnie
„Już na studiach wiedziałem, że Interna to królowa nauk medycznych. Po kilkunastu latach w zawodzie wiem, że nie zamieniłbym tej specjalizacji na żadną inną”.
Interesuje Cię inny termin wizyty? Sprawdź pozostałych specjalistów - "tutaj" lub skontaktuj się z naszą rejestracją. +48 881 676 666
Doświadczenie zawodowe
Jestem lekarzem specjalistą chorób wewnętrznych. PracujęwOddziale Chorób Wewnętrznych i Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala Klinicznego im. Norberta Barlickiego w Łodzi.

W codziennej pracy koncentruję się przede wszystkim na zdiagnozowaniu pierwotnej przyczyny schorzenia i na kompleksowym leczeniu pacjenta.

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Chorób Wewnętrznych odbywałem w Klinice Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Szpitala Klinicznego im. Norberta Barlickiego w Łodzi, a następnie w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM: Centralny Szpital Weteranów w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym. Nie bez znaczenia okazało się również doświadczenie zdobyte podczas pracy w Oddziałach Chorób Wewnętrznych szpitali powiatowych.
Należę do:
 • Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego,
 • Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran,
 • Polskiego Towarzystwa Naukowego Leczenia Ran i Organizacji Opieki.
   
Wciąż szukam nowych rozwiązań i nowych informacji, które podniosą moje kwalifikacje zawodowe. Regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach.

W ostatnim czasie zdobyłem certyfikaty: Forum Zakażeń i III Forum Leczenia Ran. Brałem również udział w Konferencji Terapia Podciśnieniowa –Rozszerzamy Formułę oraz w kursie Leczenie Ran dla Lekarzy Praktyków.
Lekarz internista Łódź – Przemysław Karpiński
Jako internista w Łodzi w Centrum Medycznym Kolińskiego, oferuję pomoc pacjentom z problemami diabetologicznymi, w szczególności z powikłaniem pod postacią zespołu stopy cukrzycowej oraz pacjentom ze schorzeniami pulmonologicznymi czy kardiologicznymi, takimi jak:
 • choroba niedokrwienna serca,
 • nadciśnienie tętnicze,
 • niewydolność serca,
 • przewlekła obturacyjna choroba płuc,
 • astma.
 
Badania wykonywane w Centrum Medycznym Kolińskiego w Łodzi:
 • holter ciśnieniowy,
 • spirometria.
Cennik
Opinie
Zostaw swoją opinię
Oceń lekarza
Umów wizytę
Kontakt
Masz pytania, potrzebujesz pomocy?
Umów się telefonicznie
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy