Kolińskiego - Centrum Medyczno Rehabilitacyjne
Umów się telefonicznie +48 881 676 666 Napisz do nas Umów wizytę

Anna Linka

Anna Linka
Dodaj opinie
lek. Anna Linka
O mnie
„Stałe podnoszenie kwalifikacji, udział w konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach pozwala mi jeszcze lepiej dbać o dobro pacjentów.”
Doświadczenie zawodowe
Jestem lekarzem neurologiem w trakcie specjalizacji. Ukończyłam Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Lekarskim. W latach 2014 - 2015 odbyłam staż podyplomowy w Szpitalu im. WAM w Łodzi.

Pracuję w Klinice Neurologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Norberta Barlickiego w Łodzi, gdzie specjalizuję się w dziedzinie neurologii. Od dwóch lat pracuję również w Oddziale Neurologicznym Szpitala Powiatowego w Łasku.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego w Łodzi. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i biorę udział w kursach i szkoleniach, a także programach, w których przygotowuję indywidualne plany działania dla lekarzy, między innymi:
  • kompleksowe wsparcie dla chorych na stwardnienie rozsiane (SM);
  • rehabilitacja ruchowo-społeczna osób chorych na stwardnienie rozsiane;
  • Pomocna dłoń 3;
  • Zaprogramowani na pomaganie.
W mojej pracy szczególnie koncentruję się na tematyce SM, chorobie Parkinsona, problemach interdyscyplinarnych w neurologii, neuropsychiatrii.
 
Neurolog Łódź - Anna Linka
Jako neurolog w Łodzi w Centrum Medycznym Kolińskiego, zajmuję się konsultacjami neurologicznymi. Zawsze chciałam zostać lekarzem, dużą satysfakcję sprawia mi niesienie pomocy innym.

Do samego składania wniosków na studia zastanawiałam się, czy wybrać weterynarię czy medycynę, ponieważ kocham zwierzęta. Ostatecznie zdecydowałam się na medycynę i swoją specjalizację postanowiłam skierować na neurologię.
Opinie
Zostaw swoją opinię
Oceń lekarza
Umów wizytę
Kontakt
Masz pytania, potrzebujesz pomocy?
Umów się telefonicznie
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy