Kolińskiego - Centrum Medyczno Rehabilitacyjne
Umów się online na wizytę lub zadzwoń Umów wizytę +48 881 676 666

Wojciech Komorowski

Wojciech Komorowski
Dodaj opinie
lek. Wojciech Komorowski
O mnie
„Moja praca jest moją pasją, nie pamiętam od kiedy chciałem zostać lekarzem. Stało się i tak jest. Nie zamieniłbym tej pracy na żadną inną."
Zadzwoń i zapytaj o terminy wizyt +48 881 676 666
Interesuje Cię inny termin wizyty? Sprawdź pozostałych specjalistów - "tutaj" lub skontaktuj się z naszą rejestracją. +48 881 676 666
Doświadczenie zawodowe
Jestem w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, którą odbywam w Klinice Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w szpitalu CKD. Ukończyłem wydział Wojskowo- Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

Nieustannie podnoszę swoje kompetencje i wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. Swoje doświadczenie zdobywałem w renomowanych ośrodkach ortopedycznych między innymi w CKD i w Szpitalu im. Korczaka w Łodzi.

Uczestniczyłem w szkole Ortopedii Dziecięcej Uniejów poziom 1 i poziom 2, brałem udział w kursach doszkalających z zakresu traumatologii, a także odbyłem kursy przygotowujące mnie do państwowego egzaminu specjalizacyjnego.

Do wyboru zawodu na pewno zainspirowały mnie seriale „Ostry dyżur”, a później „Dr House”, oczywiście przedstawiają one wyidealizowaną formę szpitala. Jednak mierzenie się z trudnościami przy diagnostyce i leczeniu pacjenta motywuje do jeszcze cięższej pracy.
Lekarz ortopeda Łódź – Wojciech Komorowski
Obecnie jako lekarz ortopeda pracuję w Klinice Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej w szpitalu CSK-CKD w Łodzi. W Centrum Kliniczno- Dydaktycznym pracuje od 5 lat, w tym czasie wielokrotnie pełniłem ostre dyżury z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Oprócz przypadków urazowych, pod moją opieką znajdowali się pacjenci z różnymi problemami ortopedycznymi.  W ramach ortopedii i traumatologii najbardziej lubię wady palucha oraz przodostopia oraz leczenie urazów.

Najczęściej są to:
 • paluch koślawy,
 • palce młotkowate,
 • ostroga piętowa,
 • łokieć tenisisty,
 • palce zatrzaskujące,
 • gon artroza,
 • dolegliwości bólowe kręgosłupa.
W swojej pracy do diagnostyki wykorzystuję swoje ręce, wiedzę oraz badania dodatkowe, takie jak:
 • USG,
 • RTG,
 • MR,
 • CT.
Największą zawodową satysfakcję dają te choroby, które przysparzają najwięcej kłopotów. Rozwiązując problem można zobaczyć uśmiech pacjenta podczas kolejnej wizyty.
Cennik
Opinie
Zostaw swoją opinię
Oceń lekarza
Umów wizytę
Kontakt
Masz pytania, potrzebujesz pomocy?
Umów się telefonicznie
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy