Kolińskiego - Centrum Medyczno Rehabilitacyjne
Umów się online na wizytę lub zadzwoń Umów wizytę +48 881 676 666

Piotr Maciejewski

Piotr Maciejewski
Dodaj opinie
lek. Piotr Maciejewski
O mnie
„Przez sześć lat studiów obserwowałem różne dziedziny medycyny i moim zdaniem dziedziny zabiegowe są znacznie ciekawsze od innych. Nic więc dziwnego, że wybrałem chirurgię ogólną.”
Doświadczenie zawodowe
Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku Wojskowo - Lekarskim. Ukończyłem studia doktoranckie i za chwilę czeka mnie obrona doktoratu.

Jestem specjalistą w dziedzinie Chirurgii Ogólnej.  Na co dzień pracuję w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej USK nr 1 im. Barlickiego w Łodzi, gdzie jestem również zastępcą szefa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Pracuję także w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Marii Curie Skłodowskiej w Zgierzu oraz w Szpitalu Miejskim w Głownie.

Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności praktyczne na licznych kursach i konferencjach. Jestem członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich. Regularnie biorę udział w Kongresach Towarzystwa Chirurgów Polskich, a także w Kongresach Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej. Jestem również transfuzjonistą klinicznym – zajmuję się przetoczeniami krwi i osocza, a tę umiejętność potwierdza Certyfikat Centrum Krwiodawstwa.
Chirurg ogólny Łódź – Piotr Maciejewski
Kiedy zgłosić się do chirurga? Zajmuję się diagnostyką i leczeniem ogólnych dolegliwości chirurgicznych takich jak:
  • przepukliny,
  • choroby pęcherzyka żółciowego,
  • żylaki kończyn dolnych,
  • guzy skóry i tkanki łącznej,
  • choroby i guzy trzustki, wątroby,
  • rany przewlekłe.
Dodatkowo jako chirurg ogólny w Łodzi, w Centrum Medycznym Kolińskiego kwalifikuję do zabiegów, leczę choroby stóp, w tym również paznokci, wycinam znamiona barwnikowe, a także leczę oparzenia.
Cennik
Opinie
Zostaw swoją opinię
Oceń lekarza
Umów wizytę
Kontakt
Masz pytania, potrzebujesz pomocy?
Umów się telefonicznie
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy