Kolińskiego - Centrum Medyczno Rehabilitacyjne
Umów się online na wizytę lub zadzwoń Umów wizytę +48 881 676 666

Anna Ośródka - Wachowiec

Anna Ośródka - Wachowiec
Dodaj opinie
lek. Anna Ośródka - Wachowiec
O mnie
„Rozpoczynając proces diagnostyczno-leczniczy, należy podejść do pacjenta całościowo uwzględniając współistniejące choroby.”
Doświadczenie zawodowe
Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoją pracę zawodową rozpoczęłam jako lekarz rezydent w USK Nr 1 Łodzi w Klinice Chorób Wewnętrznych i Diabetologii specjalizując się w dziedzinie chorób wewnętrznych.

Po ukończeniu specjalizacji rozpoczęłam pracę na Oddziale Chorób Wewnętrznych Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi, gdzie jako starszy asystent na Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologicznym, na co dzień leczę pacjentów z bardzo różnymi schorzeniami internistycznymi.

Od początku pracy zawodowej moje zainteresowania koncentrowały się wokół chorób metabolicznych (w szczególności cukrzycy i jej powikłań) oraz chorób przewodu pokarmowego. Z tego powodu zdecydowałam się na specjalizację w zakresie diabetologii w Klinice Kardiologii Interwencyjnej i Kardiodiabetologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM – Centralny Szpital Weteranów w Łodzi, którą ukończyłam w 2015 r.

Stale poszerzam swoją wiedzę o nowych metodach diagnostyki i leczenia poprzez uczestnictwo w różnych konferencjach i sympozjach internistycznych oraz diabetologicznych. Moja chęć ciągłego pogłębiania wiedzy w celu skutecznego leczenia pacjentów skłoniły mnie również do rozpoczęcia w 2019 r. specjalizacji z gastroenterologii na Oddziale Klinicznym Gastroenterologii Ogólnej i Onkologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Norberta Barlickiego w Łodzi.
 
Diabetolog Łódź – Anna Ośródka-Wachowiec
Co leczy diabetolog? Jako specjalista chorób wewnętrznych i diabetolog, w Łodzi w Centrum Medycznym Kolińskiego zajmuje się pacjentami chorującymi na:
  • cukrzycę typu 1,
  • cukrzycę typu 2,
  • cukrzycę ciążową,
  • cukrzycę typu MODY,
  • cukrzycę LADA,
  • cukrzycę wtórną, która może pojawić się w trakcie przyjmowania sterydów, może towarzyszyć, np.  Chorobie Cushinga, nadczynności tarczycy, chorobom wątroby i nerek
  • stany przedcukrzycowe: nieprawidłową glikemię na czczo i nieprawidłową glikemię poposiłkową,
  • insulinooporność,
Cennik
Opinie
Zostaw swoją opinię
Oceń lekarza
Umów wizytę
Kontakt
Masz pytania, potrzebujesz pomocy?
Umów się telefonicznie
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Formularz kontaktowy