Kilka słów o nas

Jesteśmy przychodnią wielospecjalistyczną świadczącą opiekę lekarską, terapeutyczną oraz rehabilitacyjną. Naszą oferta skierowana jest do mieszkańców Łodzi i okolic, dla których zdrowie własne i rodziny to najcenniejszy skarb.

Do dyspozycji pacjentów - Was - oddajemy gabinety lekarskie, fizjoterapeutyczne oraz kameralną salę gimnastyczną wyposażoną w nowy sprzęt rehabilitacyjny i fitness do ćwiczeń grupowych i indywidualnych. Na umówioną wizytę lub zajęcia możesz poczekać w w wygodnej poczekalni, gdzie czekają na Ciebie kawa, herbata, aktualna prasa i czasopisma. Przychodnia jest również wyposażona w szatnię, gdzie możesz bezpiecznie zostawić swoje rzeczy w szafkach zamykanych na klucz.

Chciałbyś nas ocenić lub zasugerować jakieś zmiany? Podziel się tym z nami! Pozwoli nam to jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby pacjentów i podnosić jakość naszej pracy. Jeżeli w naszej ofercie nie znajdujesz zajęć, których szukasz - poinformuj nas o tym, a my zadbamy o to, aby je zorganizować!

czytaj więcej

Przychodnia na zdjęciach

Nie wybieraj w ciemno. Zobacz jak wyglądają nasze wnętrza. W naszej przychodni znajdują się gabinety lekarskie, gabinety fizjoterapeutyczne, kameralna sala gimnastyczna, szatnia oraz wygodna poczekalnia.

Zobacz wszystkie zdjęcia z tej serii

Nasz zespół

Wszyscy nasi specjaliści mają obowiązek ustawicznego podnoszenia swoich kwalifikacji. Tworzymy zgrany zespół co przekłada się na dobrą atmosferę panującą w przychodni.
Fizjoterapeuta Łódź
Jestem fizjoterapeutą, absolwentem Akademii Wychowani Fizycznego w Białej Podlaskiej. Od początku mojej pracy zawodowej pasjonowała mnie terapia manualna oraz osteopatia, i to właśnie w tych kierunkach postanowiłem rozwijać się zawodowo.
Neurolog Łódź
Jestem absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Należę do członków Polskiego Towarzystwa Neurologicznego(PTN) oraz aktywnie uczestniczę w spotkaniach łódzkiego oddziału PTN.
Fizjoterapia Łódź
Jestem magistrem fizjoterapii. Tytuł zdobyłam na Politechnice Opolskiej kończąc pięć lat studiów na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Zajmuję się terapią osób dorosłych. W swojej pracy staram się podchodzić do każdego Pacjenta indywidualnie i wykorzystuję do tego doświadczenie zdobyte podczas kursów.

Nasza misja

Naszą ofertę kierujemy do całych rodzin oraz pojedynczych osób chcących świadomie zadbać o swoje zdrowie.

MISJA

  1. Skuteczna pomoc osobom potrzebującym opieki lekarskiej lub terapeutycznej.
  2. Tworzenie trwałej relacji z pacjentem opartej na zaufaniu i szacunku.
  3. Dbanie o dobrą reputację zawodów medycznych

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Jesteśmy świadomi ogromnej odpowiedzialności, jaką ponosimy za zdrowie pacjentów dlatego wszelkie decyzje podejmujemy mając na uwadze ich dobro. Wierzymy, że spoczywa na nas obowiązek aktywnego działania na rzecz poprawy jakości życia naszych pacjentów, ich rodzin oraz najbliższego otoczenia. Jesteśmy przekonani, że dbanie o zdrowie pojedynczych pacjentów przekłada się korzystnie na całe społeczeństwo we wszystkich przejawach jego aktywności.

WIZJA

Pragniemy być postrzegani jako przyjazne miejsce dla każdej osoby potrzebującej pomocy. Chcemy zapracować na opinię przychodni, z której pacjent jest naprawdę zadowolony - dzięki skuteczności terapii i ludziom wykonującym swoją pracę z pasją.
Dążymy do tego, aby stać się miejscem rozpoznawalnym, które na trwałe wpisze się w krajobraz Łodzi. Wierzymy, że osiągniemy ten cel dzięki naszemu zaangażowaniu w życie lokalnej społeczności, stale rozwijając zakres i jakość oferowanych świadczeń.
Dołożymy wszelkich starań aby profesjonalizm, wiedza oraz pozytywne nastawienie naszych specjalistów przełożyły się na zaufanie, jakim obdarzą nas pacjenci.

Kontakt

Kolińskiego 27
91-849 Łódź

502 354 808
502 835 403

kontakt@kolinskiego.pl

Godziny otwarcia

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SO, ND

1200 - 1900
0900 - 1600
1000 - 1800
1200 - 1900
1000 - 1700
nieczynne

Istnieje możliwość umawiania wizyt
poza godzinami pracy przychodni

Śledź nas

Ważne informacje

Polityka prywatności (cookies)
Dane przychodni