Neurolog - Łódź
Na konsultacje neurologiczne należy zgłosić się z następującymi objawami: wszelki ból (zwłaszcza ból głowy lub ból kręgosłupa), osłabienie mięśni, kurcze mięśni, drżenie mięśni, zaburzenia czucia, niedowład lub paraliż, problemy z koordynacją ruchową, szumy uszne lub pogorszenie słuchu, zawroty głowy, zaburzenia równowagi, problemy z pamięcią, zaburzenia snu, zaburzenia pamięci, zaburzenia przytomności, omdlenia, padaczka i drgawki, nieprawidłowa praca zwieraczy (pęcherza moczowego lub odbytu).
Psychiatra - Łódź, Bałuty
Na konsultacje psychiatryczną należy zgłosić się z następującymi objawami: nagłe wycofanie się z życia rodzinnego lub społecznego, silne zmiany w zachowaniu, zaburzenia myślenia, zaburzenia wypowiedzi, omamy, urojenia, obniżenie lub zmiany nastroju.
Ortopeda - Łódź
Na konsultacje ortopedyczne należy się zgłosić z następującymi objawami: ból kręgosłupa, ból karku, ból pleców, ból lub obrzęk stawów, poczucie niestabilności postawy lub kończyn, do ortopedy zgłaszamy się również ze wszelkimi urazami stawów i kości.
Psycholog - Łódź
Psycholog - psychoterapeuta to osoba po 5-letnich studiach psychologicznych, która dodatkowo ukończyła 4-letnie studium w szkole psychoterapii. Psychoterapeuta posiada certyfikat, pracuje pod superwizją, a ponadto ma za sobą terapię własną. Zajmuje się krótko- lub długoterminową psychoterapią osób z chorobami i zaburzeniami psychicznymi lub tych, którzy pragną wprowadzić zmiany w swoim życiu, poprawić jego jakość i poznać lepiej siebie.
Dietetyk - Łódź
Dietetyk to osoba z wykształceniem medycznym, która zajmuje się edukowaniem o wpływie diety na zdrowie, układaniem planów żywieniowych “skrojonych na miarę” oraz leczeniem dietetycznym pacjentów z różnorodnymi chorobami i zaburzeniami. Dietetyk pomaga w zmianie nawyków odżywiania - zarówno u osób zmagających się z nadwagą, jak i tych, które pragną lepiej funkcjonować. Jego rolą jest utrzymywanie motywacji pacjenta i monitorowanie jego postępów.
Terapia manualna - Łódź
Terapia może przynieść ulgę nawet w trakcie silnego bólu. Zwykle już po pierwszym, 30-minutowym zabiegu. Terapia manualna jest metodą pracy opierającą się na szczegółowym badaniu Pacjenta, diagnozie, a następnie leczeniu manualnym.
Kinesiotaping, Kinesiology taping, plastrowanie dynamiczne - łódź
Metoda terapeutyczna, która polega na oklejaniu wybranych części ciała specjalnymi elastycznymi plastrami. Odpowiednie naklejenie plastra, poprzez redukcję napięcia na receptory skórne, ma między innymi wpływ na zmniejszenie bólu, który jest jednym ze wskazań do kinesiotapingu.
Masaż leczniczy - Łódź
W zależności od zastosowanej techniki, masaż może mieć różne działanie: wyciszające, pobudzające, przeciwbólowe, regenerujące, lecznicze, a nawet odchudzające. Skutkiem zabiegu jest regeneracja i zwiększenie elastyczności mięśni, poprawa krążenia krwi i limfy oraz poprawienie wyglądu skóry.
Trening mięśni dna miednicy Łódź
Cykl warsztatów, składających się z części teoretycznej i ćwiczeń praktycznych. Zajęcia praktyczne obejmują zarówno wzmacnianie jak i rozluźnianie mięśni dna miednicy, pracę nad mięśniami brzucha, pleców, nóg, mięśni pośladkowych. Będziemy pracować nad utrzymaniem prawidłowej postawy ciała.
rolowanie Łódź
Rolujemy się, aby zmniejszyć ból spowodowany wzmożonym napięciem tkanek - wykonujemy wówczas automasaż, rozluźniamy tzw. punkty spustowe i zmniejszamy sztywność tętnic.
Zdrowe stawy - ćwiczenia - łódź
Zajęcia grupowe przeznaczone dla osób, które zmagają się z bólem kręgosłupa i kończyn. Często ból stawów obwodowych związany jest z niesprawnością kręgosłupa, dlatego proponujemy kompleksową terapię obydwu obszarów.
Ćwiczenia indywidualne - Łódź
Dla wszystkich, którzy oczekują bezpośredniej pracy z terapeutą. Dla osób ze schorzeniami neurologicznymi, przygotowujących się do operacji, dla osób ze schorzeniami ortopedycznymi (po wcześniejszym wyeliminowaniu dolegliwości bólowych poprzez odpowiednią terapię), dla wszystkich, którzy jak najdłużej pragną utrzymać swój organizm w dobrej kondycji.
Osteopatia
Terapia Sanakin Łódź
Innowacyjna, biologiczna terapia dla osób cierpiących na przewlekłe schorzenia stawów, ścięgien oraz zespołów bólowych kręgosłupa

Kontakt

Kolińskiego 27
91-849 Łódź

502 354 808
502 835 403

kontakt@kolinskiego.pl

Godziny otwarcia

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SO, ND

1200 - 1900
0900 - 1600
1000 - 1800
1200 - 1900
1000 - 1700
nieczynne

Istnieje możliwość umawiania wizyt
poza godzinami pracy przychodni

Śledź nas

Ważne informacje

Polityka prywatności (cookies)
Dane przychodni