Neurolog - Łódź
Na konsultacje neurologiczne należy zgłosić się z następującymi objawami: wszelki ból (zwłaszcza ból głowy lub ból kręgosłupa), osłabienie mięśni, kurcze mięśni, drżenie mięśni, zaburzenia czucia, niedowład lub paraliż, problemy z koordynacją ruchową, szumy uszne lub pogorszenie słuchu, zawroty głowy, zaburzenia równowagi, problemy z pamięcią, zaburzenia snu, zaburzenia pamięci, zaburzenia przytomności, omdlenia, padaczka i drgawki, nieprawidłowa praca zwieraczy (pęcherza moczowego lub odbytu).
Ortopeda - Łódź
Na konsultacje ortopedyczne należy się zgłosić z następującymi objawami: ból kręgosłupa, ból karku, ból pleców, ból lub obrzęk stawów, poczucie niestabilności postawy lub kończyn, do ortopedy zgłaszamy się również ze wszelkimi urazami stawów i kości.
Psycholog - Łódź
Psycholog - psychoterapeuta to osoba po 5-letnich studiach psychologicznych, która dodatkowo ukończyła 4-letnie studium w szkole psychoterapii. Psychoterapeuta posiada certyfikat, pracuje pod superwizją, a ponadto ma za sobą terapię własną. Zajmuje się krótko- lub długoterminową psychoterapią osób z chorobami i zaburzeniami psychicznymi lub tych, którzy pragną wprowadzić zmiany w swoim życiu, poprawić jego jakość i poznać lepiej siebie.
Dietetyk - Łódź
Dietetyk to osoba z wykształceniem medycznym, która zajmuje się edukowaniem o wpływie diety na zdrowie, układaniem planów żywieniowych “skrojonych na miarę” oraz leczeniem dietetycznym pacjentów z różnorodnymi chorobami i zaburzeniami. Dietetyk pomaga w zmianie nawyków odżywiania - zarówno u osób zmagających się z nadwagą, jak i tych, które pragną lepiej funkcjonować. Jego rolą jest utrzymywanie motywacji pacjenta i monitorowanie jego postępów.
Masaż kobiet w ciąży - Łódź
Jest to masaż stosowany w celu zlikwidowania nagromadzonych napięć niektórych części ciała. Wykonujemy go w specjalnych pozycjach ułożeniowych.
Trening mięśni dna miednicy Łódź
Cykl warsztatów, składających się z części teoretycznej i ćwiczeń praktycznych. Zajęcia praktyczne obejmują zarówno wzmacnianie jak i rozluźnianie mięśni dna miednicy, pracę nad mięśniami brzucha, pleców, nóg, mięśni pośladkowych. Będziemy pracować nad utrzymaniem prawidłowej postawy ciała.
Kinesiotaping podczas ciąży - Łódź
Kinesiotaping w terapii kobiet w ciąży stosowany jest przede wszystkim jako forma wspomagająca pracę mięśni brzucha, usprawniająca i stabilizująca więzadła okolicy lędźwiowo-krzyżowej. Wykorzystuje się również aplikacje drenujące w celu przeciwdziałania lub zmniejszenia obrzęków limfatycznych.
Aktywna ciąża - Łódź
Aktywność fizyczna w okresie ciąży to bardzo ważny element przygotowania do porodu i macierzyństwa. Już od dawna mówi się o tym, że kontrolowana przez specjalistę aktywność fizyczna w okresie ciąży przynosi udowodnione korzyści zarówno dla matki, dziecka, jak i samego przebiegu porodu.
Zdrowe stawy - ćwiczenia - łódź
Zajęcia grupowe przeznaczone dla osób, które zmagają się z bólem kręgosłupa i kończyn. Często ból stawów obwodowych związany jest z niesprawnością kręgosłupa, dlatego proponujemy kompleksową terapię obydwu obszarów.
Przygotowanie do ciąży - Łódź
Chcesz zadbać o swoje ciało jeszcze przed ciążą? Razem będziemy pracować nad prawidłową postawą, wzmocnieniem mięśni pleców, brzucha i pośladków oraz nauczymy Cię jak trenować mięśnie dna miednicy. Świadoma swojego ciała mama lepiej poradzi sobie z późniejszymi zmianami, jakie niesie za sobą ciąża. Ćwicz na zdrowie!
Ćwiczenia indywidualne - Łódź
Dla wszystkich, którzy oczekują bezpośredniej pracy z terapeutą. Dla osób ze schorzeniami neurologicznymi, przygotowujących się do operacji, dla osób ze schorzeniami ortopedycznymi (po wcześniejszym wyeliminowaniu dolegliwości bólowych poprzez odpowiednią terapię), dla wszystkich, którzy jak najdłużej pragną utrzymać swój organizm w dobrej kondycji.
Osteopatia

Kontakt

Kolińskiego 27
91-849 Łódź

502 354 808
502 835 403

kontakt@kolinskiego.pl

Godziny otwarcia

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SO, ND

1200 - 1900
0900 - 1600
1000 - 1800
1200 - 1900
1000 - 1700
nieczynne

Istnieje możliwość umawiania wizyt
poza godzinami pracy przychodni

Śledź nas

Ważne informacje

Polityka prywatności (cookies)
Dane przychodni