Pediatra - Łódź
Na konsultacje pediatryczne należy się zgłosić gdy u dziecka występują niepokojące objawy, takie jak: gorączka lub podwyższona temperatura, kaszel, nadmierna płaczliwość, apatyczność dziecka lub nadmierna senność, nadpobudliwość, brak reakcji na głos lub gesty, wzdęty brzuszek, biegunki i zaparcia, wymioty, brak apetytu, zmiany skórne, nadmierne ślinienie się, opóźniony rozwój ruchowy, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu.
Ortopeda - Łódź
Na konsultacje ortopedyczne należy się zgłosić z następującymi objawami: ból kręgosłupa, ból karku, ból pleców, ból lub obrzęk stawów, poczucie niestabilności postawy lub kończyn, do ortopedy zgłaszamy się również ze wszelkimi urazami stawów i kości.
Neurolog - Łódź
Na konsultacje neurologiczne należy zgłosić się z następującymi objawami: wszelki ból (zwłaszcza ból głowy lub ból kręgosłupa), osłabienie mięśni, kurcze mięśni, drżenie mięśni, zaburzenia czucia, niedowład lub paraliż, problemy z koordynacją ruchową, szumy uszne lub pogorszenie słuchu, zawroty głowy, zaburzenia równowagi, problemy z pamięcią, zaburzenia snu, zaburzenia pamięci, zaburzenia przytomności, omdlenia, padaczka i drgawki, nieprawidłowa praca zwieraczy (pęcherza moczowego lub odbytu).
Logopeda - Łódź
Logopeda to specjalista, który zajmuje się diagnozą i terapią zaburzeń mowy oraz wszelkich barier komunikacyjnych u dzieci i osób dorosłych. Do jego kompetencji należą działania profilaktyczne - wczesne wspomaganie rozwoju mowy, które ma zapobiegać jej nieprawidłowościom. Logopeda prowadzi terapię logopedyczną osób z wadami wymowy, zaburzeniami rozwojowymi (autyzm, Zespół Aspergera) i neurologicznymi, jąkających się, z dysleksją, mających problemy ze słuchem, dzieci z grupy ryzyka okołoporodowego.
Dietetyk - Łódź
Dietetyk to osoba z wykształceniem medycznym, która zajmuje się edukowaniem o wpływie diety na zdrowie, układaniem planów żywieniowych “skrojonych na miarę” oraz leczeniem dietetycznym pacjentów z różnorodnymi chorobami i zaburzeniami. Dietetyk pomaga w zmianie nawyków odżywiania - zarówno u osób zmagających się z nadwagą, jak i tych, które pragną lepiej funkcjonować. Jego rolą jest utrzymywanie motywacji pacjenta i monitorowanie jego postępów.
To forma terapii przeznaczona dla dzieci, które powinny być objęte rehabilitacją już od pierwszych dni życia. Nie każdy mały Pacjent jest w stanie samodzielnie nauczyć się poprawnych wzorców ruchowych. Przydatna jest wówczas pomoc fizjoterapeuty - z bogatą wiedzą, doświadczeniem, a przede wszystkim - właściwym podejściem do dziecka.
Terapia integracji sensorycznej Łódź
Terapia Integracji Sensorycznej służy poprawie odbioru i doświadczania bodźców przez zmysły zewnętrzne (wzrok, słuch, dotyk, węch smak) oraz zewnętrzne (zmysł równowagi, czucia ułożenia i ruchów ciała).
Gimnastyka korekcyjna w Łodzi
Wady kręgosłupa, kończyn i stóp dzieci to nie tylko defekt estetyczny - mogą one skutkować wieloma poważnymi problemami zdrowotnymi i być przyczyną obniżonej sprawności. Podczas zajęć korekcyjnych dzieci uczą się prawidłowej postawy ciała, wypracowują zdrowe nawyki, wzmacniają grupy mięśni i poprawiają wydolność organizmu.
Gimnastyka korekcyjna Łódź
Wady kręgosłupa, kończyn i stóp dzieci to nie tylko defekt estetyczny - mogą one skutkować wieloma poważnymi problemami zdrowotnymi i być przyczyną obniżonej sprawności. Podczas zajęć korekcyjnych dzieci uczą się prawidłowej postawy ciała, wypracowują zdrowe nawyki, wzmacniają grupy mięśni i poprawiają wydolność organizmu.
Ćwiczenia indywidualne - Łódź
Dla wszystkich, którzy oczekują bezpośredniej pracy z terapeutą. Dla osób ze schorzeniami neurologicznymi, przygotowujących się do operacji, dla osób ze schorzeniami ortopedycznymi (po wcześniejszym wyeliminowaniu dolegliwości bólowych poprzez odpowiednią terapię), dla wszystkich, którzy jak najdłużej pragną utrzymać swój organizm w dobrej kondycji.

Kontakt

Kolińskiego 27
91-849 Łódź

502 354 808
502 835 403

kontakt@kolinskiego.pl

Godziny otwarcia

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SO, ND

1200 - 1900
0900 - 1600
1000 - 1800
1200 - 1900
1000 - 1700
nieczynne

Istnieje możliwość umawiania wizyt
poza godzinami pracy przychodni

Śledź nas

Ważne informacje

Polityka prywatności (cookies)
Dane przychodni