Przygotowanie do ciąży - Łódź

Przygotowanie do ciąży - Łódź

Chcesz zadbać o siebie jeszcze przed ciążą? Nie wiesz jakie ćwiczenia powinnaś wykonywać, by przygotować się odpowiednio? Dzięki połączeniu elementów wielu technik będziesz bardziej świadoma swojego ciała. Już jako mama lepiej poradzisz sobie z późniejszymi zmianami, jakie niesie za sobą ciąża. Ćwicz na zdrowie! 

Na czym polegają zajęcia

Będziemy pracować nad prawidłową postawą, wzmocnieniem mięśni pleców, brzucha i pośladków oraz nauczymy Cię jak trenować mięśnie dna miednicy.
Na części teoretycznej poznasz podstawowe zagadnienia z zakresu anatomii i fizjologii mięśni dna miednicy, ich funkcji oraz dowiesz się o zaburzeniach związanych z ich nieprawidłową pracą.
Część praktyczna nauczy Cię świadomego, wyizolowanego napięcia i rozluźnienia mięśni oraz pozwoli na dobór odpowiednich dla Ciebie pozycji, by ich praca była jak najbardziej efektywna.

Dla kogo

Dla kobiet, które starają się o dziecko i chcą jak najlepiej przygotować swoje ciało do ciąży. Wyćwiczone wcześniej prawidłowe nawyki szybciej utrwalą się i pozwolą cieszyć się tym wyjątkowym czasem.

Czym się wyróżniamy

Zajęcia prowadzi fizjoterapeutka, która dobierze odpowiednie ćwiczenia dla każdej z Was. Małe grupy tworzą kameralny klimat i atmosferę. Zajęcia są kompleksowe, ponieważ łączą wiedzę teoretyczną z praktyką. Pracujemy wyłącznie na nowych sprzętach!

Jak często

zalecamy 2-3 razy w tygodniu

Czas trwania zajęć

45 minut

Kontakt

Kolińskiego 27
91-849 Łódź

502 354 808
502 835 403

kontakt@kolinskiego.pl

Godziny otwarcia

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SO, ND

1200 - 1900
0900 - 1600
1000 - 1800
1200 - 1900
1000 - 1700
nieczynne

Istnieje możliwość umawiania wizyt
poza godzinami pracy przychodni

Śledź nas

Ważne informacje

Polityka prywatności (cookies)
Dane przychodni